Як підготуватися до установки пластикових вікон в квартирі?

Автор Рубрика: Новини Позначки:, Дата: Saturday December 2nd, 2017 0 комментариев

Заміна старих дерев’яних вікон новими металопластиковими вирішить багато проблем. Приміщення стане більш теплим, так як конструкції відрізняються герметичністю. Зовнішній вигляд кімнат покращиться, адже вікна акуратно виглядають. Їх не потрібно буде утеплювати і фарбувати щороку. Безсумнівно, пластикові вікна одинцово зроблять квартиру більш затишною. Але що необхідно врахувати ще перед приїздом монтажників?

Підготовка

Заздалегідь продумати деякі моменти важливо, особливо якщо ви живете в багатоквартирному будинку. По-перше, врахуйте, що демонтаж старих вікон та встановлення металопластикових конструкцій – процес досить галасливий. Тому бажано попередити сусідів про те, що у вас ремонт. По-друге, пам’ятайте, що в кімнаті буде досить багато пилу, а це значить, що м’які меблі, килимові покриття, побутову техніку необхідно або винести, або надійно накрити.

Щоб не пошкодити паркет, покладіть на нього щільний картон, а ламінат або лінолеум захистіть товстою плівкою. Приберіть з вікон кімнатні рослини, штори. Звільніть прохід, щоб майстри безперешкодно могли виносити і вносити необхідні елементи конструкцій. І ще: подбайте про те, щоб було місце для будівельного сміття. Як правило, його складають у мішки і виносять на сходову площадку. Так, щоб його там він нікому не заважав.

Хоча будівельники знають свою роботу, ваша присутність в квартирі обов’язково. Ви можете підказати їм, чи є в зоні монтажу будь-які приховані комунікації, і обговорити інші моменти. Завдяки плануванню та підготовці скління кімнати або обробка балконів пройдуть успішно.