Догляд за тілом: всі достоїнства шугаринга

Автор Рубрика: Красота и здоровье Позначки:, Дата: Tuesday June 13th, 2017 0 комментариев

Як можна довше не втрачати свою природну красу, виглядати привабливо – мрія кожної жінки. Але для цього необхідно регулярно і грамотно доглядати за своїм тілом. За допомогою спеціального спектру методик є можливість не тільки «продовжити» молодість, а й усунути вроджені вади, створити образ, який буде вас повністю задовольняти. У цьому вам зможуть допомогти антицелюлітний або стоун масаж , фототерапія, СПА процедури, різні способи видалення небажаного волосся та ін.

Які види епіляції і депіляції зараз застосовуються?

Щоб боротися з «непотрібними» волоссям на деяких ділянках тіла, представниці прекрасної статі використовують різні способи. Їх можуть видаляти за допомогою безпечної бритви, крему-депілятору, воску, електроепілятора, лазера. Застосовується також ультразвуковий метод епіляції, ензимну і фотоепіляція.

Нещодавно стала популярною депіляція шугарінг , що є способом видалення волосся цукровою пастою, яка приготовлена за спеціальною технологією. Вона відома з давніх часів на Сході, але в країнах Європи набула визнання не так давно. Порівняти даний метод видалення небажаного волосся на тілі можна з біоепіляцією (за допомогою воску). Але ті переваги, які має шугарінг, роблять його все більш привабливим для багатьох жінок.

«Плюси» даного методу

Використовувана для шугаринга суміш складається тільки з натуральних компонентів, основним з яких є цукор. При цьому не використовуються барвники, ароматизатори, хімічні добавки. Дана суміш є гіпоалергенної.

  А ще його «плюси» в:

 • можливості видалення волосся, що ростуть на обличчі;
 • універсальності (підходить для будь-якого типу шкіри);
 • комфортності (підігрівається до температури тіла, не обпалює, не має права продовжувати судини);
 • повне позбавлення від вростання волосся;
 • комплексній дії на шкіру (розм’якшує, «шліфує», робить гладкою і шовковистою);
 • легкому видаленні залишків пасти після процедури;
 • можливості самостійного приготування суміші і проведення «операції».
  Дискомфорт від шугаринга – мінімальний, отриманий ефект – тривалий, а вартість – досить демократична.Перераховані переваги даного способу видалення «непотрібних» волосся робить його все більш привабливим для клієнтів в салонах, а також для використання в домашніх умовах.

  Доглядати за своїм тілом можна і вдома (для цього у продажу є величезний перелік засобів). Але для того, щоб зняти напругу після трудового тижня або стрес, а також, щоб зарядитися бадьорістю і енергією, все ж таки краще довіритися професіоналам, відвідавши косметичний салон, який надає дані послуги.